Transport z i do Chin

T

Transport z Chin i transport do Chin. Skorzystaj z formularza wyceny i zleć transport ładunku. Nasi eksperci z zakresu spedycji i logistyki dobiorą odpowiednią usługę. Transport z i do Chin cieszy się coraz to większą popularnością ze względu na ceny produktów, ale i rosnącą jakość produktów.

Transport z Chin - czym transportujemy?

Transport z chin jest realizowany za pomocą kilku popularnych środków, z których zlecający transport z i do Chin korzystają. Wyróżnić możemy trzy główne środki transportu z chin wykorzystywane w imporcie towarów, jest to z pewnością jeden z najczęściej stosowanych, czyli transport morski, najszybszy czyli transport lotniczy, oraz transport kolejowy. W przypadku transportu morskiego i kolejowego z chin, najczęściej wykorzystuje się kontenery.

 

Poniżej pokrótce opisane zostaną poszczególne środki transportu.

Skontaktuj sie bezpośrednio z działem specjalizującym się w transporcie lotniczym morskim i kolejowym

Transport morski, lotniczy, kolejowy z chin:

Transport lotniczy z i do Chin:

Jest to często wybierany środek transportu przez osoby, które oczekują że towar zostanie ekspresowo przetransportowany do miejsca docelowego. Transport lotniczy z Chin jest realizowany w przypadku towarów wymagających szybkiego transportu – np produkty spożywcze. Organizujemy w pełni transport lotniczy więc nie przejmujesz się formalnościami – załatwiamy wszystko. Czas realizacji transportu z Chin to od 1 do 3 dni. Zapraszam do kontaktu z LAD Transport  – zajmiemy się logistyką takiego transportu.

Transport morski z i do Chin:

Transport morski z Chin podobnie jak transport lotniczy warto realizować przy udziale firmy logistycznej lub spedycyjnej. Ma to duże zalety szczególnie jeżeli nie masz dużego doświadczenia w transporcie z Chin. firma logistyczna w takim wypadku realizuje wszelkie formalności, czym sam się nie musisz przejmować.

Transport morski z Chin do Polski realizujemy do portu Gdańsk i Gdynia. Czas realizacji takiego transportu jest różny – najczęściej jest to od około 4 do 6 tygodni. Realizujemy wszelkie formalności związane z cleniem towaru.

Transport kolejowy z i do Chin:

Od niedawna pojawiła się kolejna opcja transportowa. Wcześniej transport do Chin był ograniczony do drogi morskiej lub lotniczej. Aktualnie otwarto połączenia Chin z Polską za pomocą kolei. Transport kolejowy wydaje się być idealnym rozwiązaniem ponieważ czas transportu kolejowego z chin jest krótszy niż w przypadku transportu morskiego, a do tego jego cena jest niewiele wyższa niż przy transporcie morskim. Pierwsze uruchomione połączenie to Syczuan – Łódź. Przewidywany czas transportu to ok dwa tygodnie. Kolejnym otwartym połączeniem jest  Suzhou Zachód – Warszawa. 

Istnieje możliwość zrealizowania transportu FCL (Full Container Load). Można również zrealizować transport koleją z Chin w temperaturze kontrolowanej – czyli innymi słowy transportu chłodniczego.

Transport kolejowy jest bezpieczny z kilku powodów. Na wagonach znajdują się lokalizatory GPS, co powoduje że można trackować przesyłkę. Przesyłki realizowane są w ramach linii bezpośrednich co gwarantuje zminimalizowaną liczbę przeładunków. Należy pamiętać o różnym rozstawie torów. Realizujemy usługi “Door to door” 

LAD Transport - dokąd jeździmy?

LADTransport realizuje transport na całym świecie. Do zakresu usług zaliczyć można między innymi transport krajowy, z podziałem na ekspresowy, FTL i LTL, a także transport morski, kolejowy, lotniczy. Zapraszamy do współpracy firmy a także klientów indywidualnych.

mapa transport

Trasporto su misura per le tue aspettative!

Se stai cercando un'azienda di trasporti affidabile che si distingua per professionalità, sei nel posto giusto! I nostri autisti hanno molti anni di esperienza, qualifiche necessarie e capacità che favoriscono l'esecuzione degli ordini.

Disponiamo di una flotta adatta al trasporto di vari tipi di merci, oltre che di merci ADR. Tutto questo significa che garantiamo la piena sicurezza del trasporto.

Trasporti e spedizioni stradali:

Trasporti marittimi, ferroviari e aerei e marittimi:

Transport i spedycja ekspresowa do 3,5t :

Trasporto e spedizioni ADR, cisterne: