Jesteśmy firmą działającą w branży transportowej od kilku lat.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym, krajowym, a także transporcie ADR.

Dysponujemy zespołem specjalistów, którzy nieustannie poszerzają swoje kompetencje, rozwijają się i dokładają wszelkich starań, by jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby klientów.

Wybierz LAD Transport. Zaufaj naszym specjalistom!

Nasz zespół tworzą:

Logistycy – wykwalifikowani specjaliści, charakteryzujący się zdolnościami analitycznymi i otwartością. Dodatkowo potrafią działać w stresie i pod presją czasu. Pracują dynamicznie, skutecznie i wielopłaszczyznowo, dzięki czemu każde zlecenie transportowe realizowane jest zgodnie z planem i kończy się sukcesem. Dbają o to, aby współpraca pomiędzy uczestnikami procesu transportowego przebiegała płynnie, bez zakłóceń i w odpowiedniej relacji. Ponadto przygotowują niezbędną dokumentację, dbają o rachunkowość. Działają w interesie Klientów i z troską o ich zadowolenie.
Kierowcy – bezsprzecznie to oni są gwarantem sukcesu naszej firmy. Nasz zespół tworzą doświadczeni kierowcy zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym. Wyposażeni w odpowiednie uprawnienia, umiejętności i zaangażowanie, dbają, aby Twój towar dotarł bezpiecznie na miejsce o określonym czasie.

Nasze atuty:

Konkurencyjne ceny

Oferujemy Klientom najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych stawkach cenowych.

Rzetelność

Cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród klientów w Polsce, jak i za granicą.

Tempo wykonania zadania

Każde zlecenie realizowane jest zgodnie z planem i kończy się sukcesem.

Przewożenie ładunków ADR

Możliwość przewożenia ładunków niebezpiecznych ADR.

Pomoc z naszej strony

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Jeśli więc szukasz partnera biznesowego, dzięki któremu Twój biznes prężnie się rozwinie, potrzebujesz wsparcia w dystrybucji wytwarzanych towarów albo pomocy przy przeprowadzce międzynarodowej – zdaj się na nas!

Transport międzynarodowy i krajowy

Świadczymy usługi na terenie całego kraju i za granicą. Nasz zespół tworzą doświadczeni logistycy i kierowcy, dlatego transport, począwszy od fazy planowania, aż po etap zakończenia zlecenia, jest w pełni dostosowany do Twoich oczekiwań.

Oferta

Zamów transport teraz bądź skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.
 • 1.

  Transport międzynarodowy

  Działamy na rynku transportowym kilka lat, dzięki czemu doświadczenie, które udało nam się zdobyć, pozwala na oferowanie Klientom najwyższej jakości usług.

  Więcej informacji
 • 2.

  Klient biznesowy

  Naszą ofertę kierujemy do Klientów biznesowych, którzy potrzebują przetransportować różnego rodzaju towary, przedmioty czy maszyny.

  Więcej informacji
 • 3.

  Transport krajowy

  Świadczymy usługi transportu krajowego w zakresie przewozu towarów. Wyróżnia nas dobra organizacja realizacji zleceń, terminowość, odpowiedzialność, a także zespół specjalistów.

  Więcej informacji
 • 4.

  Klient indywidualny

  Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, np. planujących przeprowadzkę międzynarodową. Poznaj zakres naszych usług i wybierz rozwiązanie na miarę swoich potrzeb.

  Więcej informacji
 • 5.

  Zamów transport

  Szukasz kontrahenta, który pomoże Ci dystrybuować Twoje wyroby i produkty na terenie kraju lub za granicą? A może potrzebujesz pomocy przy przeprowadzce międzynarodowej? W takim razie zamów transport już teraz!

  Więcej informacji
 • 6.

  Oferta ogólna

  W naszym zespole gromadzimy kierowców oraz logistyków, władających językami obcymi. Ponadto mamy doświadczenie w kursach na terenie Europy, ale także poza Unią Europejską.

  Więcej informacji