O firmie - LADTransport

Lata pracujemy nad tym, by wasze towary dostarczyć do umówionego celu. Dbamy o bezpieczeństwo towarów,. Zależy nam na wysokiej jakości usług. Słuchamy swoich klientów to dla Was się zmieniamy. Ciągle aktualizujemy bazę systemów informatycznych i teleinformatycznych, szkolimy się by transport był szybki, bezpieczny i ekologiczny.

Szybka wycena

O nas

Firmy spedycyjno-transportowe często muszą borykać się z problemami, szczególnie w wypadku gdy w grę wchodzą przepisy dotyczące transportu lub też wiedza z zakresu zasad transportowania różnego rodzaju towarów na całym świecie. Często brak takiej wiedzy powoduje, że transport jest nieskuteczny lub kończy się negatywnymi konsekwencjami.

Dla nas nie ma tajemnic w kwestii transportu i usług spedycyjnych. Firma LAD Transport funkcjonuje na rynku od 2016 roku, natomiast wizja jaką się kierujemy dostarczając Państwu usługi transportowe i spedycyjne spowodowała, że zatrudniamy najwyższej jakości Spedytorów. Świadczymy usługi w transportowe na terenie Europy, ale i poza nią. Innymi słowy jesteśmy firmą z branży TSL.

Nasze atuty:

grafika 8

Rzetelność

Cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród klientów w Polsce, jak i za granicą.

grafika 6

Tempo wykonania zadania

Każde zlecenie realizowane jest zgodnie z planem i kończy się sukcesem.

grafika 20

Konkurencyjne ceny

Oferujemy Klientom najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych stawkach cenowych.

grafika 4

Przewożenie ładunków ADR

Możliwość przeowożenia ładunków niebezpiecznych ADR.

grafika 21

Pomoc z naszej strony

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Jeśli więc szukasz partnera biznesowego, dzięki któremu Twój biznes prężnie się rozwinie, potrzebujesz wsparcia w dystrybucji wytwarzanych towarów albo pomocy przy przeprowadzce międzynarodowej – zdaj się na nas!

Oferta

Zamów transport teraz bądź skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Jeden z głównych kierunków w jakich specjalizuje się LAD Transport. Kliknij w przycisk szybka wycena – dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.
Firma transportowa LAD Transport zapewniamy kompleksową obsługę. Szybka realizacja. Krótki termin dostawy.
Zajmujemy się również, organizacją transportu kolejowego w ramach kraju, a także poza granicami kraju. Kliknij w button i skorzystaj z szybkiej wyceny.
Pełen zakres usług transportowych, szeroki zasób kontenerów transportowych. Transport multimodalny. Skorzystaj z wyceny – przygotujemy ofertę dla Ciebie.
Świadczymy usługi transportu krajowego w zakresie przewozu towarów. Wyróżnia nas dobra organizacja realizacji zleceń, terminowość, odpowiedzialność.
Jako firma transportowa na rynku działamy od 2016 roku – posiadamy cenne doświadczenie, które przekształcamy w najwyższej jakości usługi.

Kontakt z nami

Dziękuję za zainteresowanie! Prosimy o kontakt z pytaniami lub ofertami współpracy za pomocą poniższego formularza.

Międzynarodowa Firma Transportowa LAD Transport Rafał Skrzypczyński

NIP/VAT: PL8943023792

Jeśli więc szukasz partnera biznesowego, dzięki któremu Twój biznes prężnie się rozwinie, potrzebujesz wsparcia w dystrybucji wytwarzanych towarów albo pomocy przy przeprowadzce międzynarodowej – zdaj się na nas! Zamów transport teraz bądź skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Formularz kontaktowy

Transport na miarę Twoich oczekiwań!

Jeśli szukasz rzetelnej firmy transportowej, którą wyróżnia profesjonalizm – świetnie trafiłeś! Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, niezbędne uprawnienia i umiejętności sprzyjające realizacji zleceń.
Dysponujemy flotą przystosowaną do transportu różnego typu ładunków, a także ładunków ADR. Wszystko to sprawia, że gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów.

Transport i spedycja drogowa:

Transport i spedycja morska, kolejowa i lotnicza:

Transport i spedycja ekspresowa do 3,5 tony:

Transport i spedycja ADR, cysterny: