Tel: (+48) 532 444 936 office@ladtransport.com

FIRMA TRANSPORTOWA - LAD TRANSPORT

Lata pracujemy nad tym, by wasze towary dostarczyć do umówionego celu. Dbamy o bezpieczeństwo towarów,. Zależy nam na wysokiej jakości usług. Słuchamy swoich klientów to dla Was się zmieniamy. Ciągle aktualizujemy bazę systemów informatycznych i teleinformatycznych, szkolimy się by transport był szybki, bezpieczny i ekologiczny.

Szybka Wycena

LAD Transport » O firmie

O nas

Firmy spedycyjno-transportowe często muszą borykać się z problemami, szczególnie w wypadku gdy w grę wchodzą przepisy dotyczące transportu lub też wiedza z zakresu zasad transportowania różnego rodzaju towarów na całym świecie. Często brak takiej wiedzy powoduje, że transport jest nieskuteczny lub kończy się negatywnymi konsekwencjami.

Dla nas nie ma tajemnic w kwestii transportu i usług spedycyjnych. Firma LAD Transport funkcjonuje na rynku od 2016 roku, natomiast wizja jaką się kierujemy dostarczając Państwu usługi transportowe i spedycyjne spowodowała, że zatrudniamy najwyższej jakości Spedytorów. Świadczymy usługi w transportowe na terenie Europy, ale i poza nią. Innymi słowy jesteśmy firmą z branży TSL.

Nasze atuty:

Konkurencyjne ceny

Oferujemy Klientom najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych stawkach cenowych.

Rzetelność

Cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród klientów w Polsce, jak i za granicą

Tempo wykonania zadania

Każde zlecenie realizowane jest zgodnie z planem i kończy się sukcesem.

Przewożenie ładunków ADR

Możliwość przewożenia ładunków niebezpiecznych ADR.

Pomoc z naszej strony

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Jeśli więc szukasz partnera biznesowego, dzięki któremu Twój biznes prężnie się rozwinie, potrzebujesz wsparcia w dystrybucji wytwarzanych towarów albo pomocy przy przeprowadzce międzynarodowej – zdaj się na nas!

 

Oferta

 

Zamów transport teraz bądź skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Spedycja morska

Pełen zakres usług transportowych, szeroki zasób kontenerów transportowych. Transport multimodalny. Skorzystaj z wyceny – przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Transport międzynarodowy

Jako firma transportowa na rynku działamy od 2016 roku – posiadamy cenne doświadczenie, które przekształcamy w najwyższej jakości usługi

Transport krajowy

Świadczymy usługi transportu krajowego w zakresie przewozu towarów. Wyróżnia nas dobra organizacja realizacji zleceń, terminowość, odpowiedzialność.

Spedycja lotnicza

Firma transportowa LAD Transport zapewniamy kompleksową obsługę. Szybka realizacja. Krótki termin dostawy.

Spedycja

Jeden z głównych kierunków w jakich specjalizuje się LAD Transport. Kliknij w button wyceń transport – dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Spedycja kolejowa

Zajmujemy się również, organizacją transportu kolejowego w ramach kraju, a także poza granicami kraju. Kliknij w button i skorzystaj z szybkiej wyceny.

Bezpieczny transport

Działamy na rynku transportowym od kilku lat, dzięki czemu doświadczenie, które udało nam się zdobyć, pozwala na oferowanie Klientom najwyższej jakości usług w konkurencyjnych stawkach cenowych.

Rzetelność wykonania zadania

Naszym głównym założeniem jest uporządkowana usługa w pełni zoptymalizowana od odbioru towaru aż po dostarczenie do miejsca docelowego. Realizujemy nasze usługi rzetelnie. Nie boimy się wyzwań – dlatego napisz do nas – zrealizujemy Twoje zamówienie!

Transport na czas

Wykwalifikowani specjaliści LAD Transport, charakteryzują się zdolnościami analitycznymi, otwartością i umiejętnością działania w stresie i pod presją czasu. Pracują dynamicznie, skutecznie i wielopłaszczyznowo, dzięki czemu każde zlecenie realizowane jest zgodnie z planem i kończy się sukcesem.

Zawsze do celu

Świadczymy usługi transportu międzynarodowego. Potrafimy skutecznie, bezpiecznie i rzetelnie dotrzeć do wyznaczonego celu.

Profesjonalni kierowcy

Posiadamy także wyspecjalizowanych kierowców, którzy szybko i bezpiecznie dostarczają towar w miejsce docelowe.

Specjalne ładunki

Możliwość przewożenia ładunków niebezpiecznych ADR. Oznacza to, że nasi kierowcy posiadają właściwe uprawnienia ADR.

Kontakt z nami

Dziękuję za zainteresowanie! Prosimy o kontakt z pytaniami lub ofertami współpracy za pomocą poniższego formularza.

Międzynarodowa Firma Transportowa
LAD Transport Rafał Skrzypczyński

Email: office@ladtransport.com
Telefon: + (48) 532 444 936
Telefon: + (48) 505 705 530
NIP/VAT: PL8943023792

Jeśli więc szukasz partnera biznesowego, dzięki któremu Twój biznes prężnie się rozwinie, potrzebujesz wsparcia w dystrybucji wytwarzanych towarów albo pomocy przy przeprowadzce międzynarodowej – zdaj się na nas! Zamów transport teraz bądź skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Formularz kontaktowy