Spedycja drogowa

Szybka wycena

Spedycja drogowa:

Nasza firma świadczy rzetelne i niezawodne usługi spedycyjne. Transportując towary w kraju, jak i za granicą, szanujemy czas Klienta oraz przykładamy dużą uwagę do odpowiedniego doboru środków transportu. Podczas przewozu mamy stały kontakt z kontrahentem, dlatego zlecenie realizowane jest skutecznie i wedle jego potrzeb.
Firma powstała z doświadczenia i pasji. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby usługi spedycji drogowej były świadczone na najwyższym poziomie. Wysoka jakość wykonywanych przez nas usług, sprawiła, że zdobyliśmy wiele pozytywnych rekomendacji wśród naszych Klientów.

Skontaktuj się bezpośrednio z działem specjalizującym się w spedycji

Transport i spedycja drogowa:

Spedycja drogowa - co i jak transportujemy:

Opierając się na doświadczeniu zatrudnianych przez nas Spedytorów i przy pomocy naszych zaufanych przewoźników organizujemy transport międzynarodowy, a także krajowy.

W ramach świadczonych przez nas usług spedycji krajowej i spedycji międzynarodowej realizujemy dostawy ładunków częściowych, jak i całopojazdowych, dostarczając je zarówno bezpośrednio, jak również do wielu miejsc załadunku i rozładunku.

Jeśli chodzi o nasze usługi w tym spedycji drogowej – realizujemy transport towarów neutralnych, a także niebezpiecznych. Niestraszny jest nam transport, gdzie wymagana jest stała, kontrolowana temperatura. Nasi specjaliści od spedycji zajmują się również organizacją transportów ponadgabarytowych.

W ofercie naszych usług znajdą Państwo spedycję kolejową, spedycję lotniczą oraz spedycję morską, co oznacza, że podejmiemy Twoje kontenery z portu czy kolejowego terminala przeładunkowego.

Czym transportujemy towary w ramach spedycji drogowej?

 Przewozy w ramach spedycji realizujemy przy użyciu szerokiej gamy pojazdów oraz naczep, w tym:

➔ naczepy typu standard „firanka” 13.6 x 2.45 x 2.7 m;

➔ naczepy typu „MEGA” 13.6 x 2.45 x 3 m;

➔ samochody ciężarowe z przyczepami „tandem” 7.7 + 7.7 / 2.45 / 3 m;

➔ naczepy niskopodwoziowe do przewozu towarów ponadgabarytowych;

➔ wanny samowyładowcze do przewozu materiałów sypkich i płodów rolnych;

➔ naczepy kontenerowe;

➔ chłodnie, izotermy;

➔ busy do 3.5t DMC – również w wersji z windą;

spedycja drogowa międzynarodowa

Spedycja drogowa to kompleksowe usługi, które wymagają od jej wykonawców profesjonalizmu oraz fachowej wiedzy. Zaplanowanie oraz organizacja samego transportu to nie jedyne zadania spedytora. Musi również zadbać o kwestie formalne – przygotowanie istotnej dokumentacji, rozliczeń z Klientami, z jednostkami zewnętrznymi i działami wewnętrznymi oraz zawarcie odpowiedniej umowy przewozu.

Niezwykle istotne jest także angażowanie w cały proces osób z doświadczeniem i odpowiednimi umiejętnościami. W naszym zespole pracują logistycy, kierowcy, którzy posługują się językami obcymi, posiadają odpowiednie kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie. Dzięki temu, bez względu na to, gdzie odbywa się transport – zawsze jest on na najwyższym poziomie.
Tym co nas wyróżnia, że jest elastyczne dopasowanie się do potrzeb Klientów. Nieustannie szkolimy się, rozwijamy i rozszerzamy zakres naszych usług.

Nieustannie szkolimy się, rozwijamy i rozszerzamy zakres naszych usług. Kładziemy nacisk na udaną współpracę między firmami nadającymi, przewoźnikami i odbiorcami. Działamy tak, aby ograniczyć uczestnictwo pośredników – łączymy usługi spedycyjne i transportowe, co przekłada się na oszczędność dla Klienta oraz większą kontrolę nad świadczonymi usługami – możemy na bieżąco informować Cię, gdzie obecnie znajduje się przewożony towar.

W zakres naszych usług wchodzą:

➔ nadzorowanie transportu;
➔ usprawnianie tras przewozowych;
➔ spełnianie potrzeb spedycyjnych różnego rodzaju Kontrahentów;
➔ konsultacja w zakresie problematyki transportowej;
➔ organizowanie transportu towarów (również transport niebezpiecznych materiałów ADR);

Jak dbamy o środowisko?

Przy pokonywanej przez nas liczbie kilometrów w cyklu miesięcznym, zdajemy sobie sprawę, że właściwe zarządzanie flotą zmniejsza w znacznej mierze emisję CO2.

Świadomość konsumpcji energii w pojeździe umożliwia efektywne ograniczenie emisji zanieczyszczeń i zminimalizowanie szkody , jaką odnosi nasze środowisko.

Stosowane przez nas procedury ograniczenia emisji zanieczyszczeń, opierają się na przyjętych normach opracowanych przez specjalistów z tej dziedziny.

Poprzez stosowanie pojazdów z normą emisji Euro VI , regularne przeglądy techniczne floty i najdrobniejsze naprawy, redukcję pustych przebiegów, dodatkowe wyposażenie pojazdów ( inteligentne pokonywanie wzniesień, niezależne ogrzewanie postojowe itp. ), dobre planowanie trasy przejazdu oraz dobre obliczenie czasu przejazdu, trening kierowców i ich monitoring , aż po stosowanie ekonomicznych opon i częstym sprawdzaniu w nich ciśnienia oraz stosowaniu tylko i wyłącznie dobrych jakościowo paliw i płynów, ograniczamy do minimum szkodliwy wpływ naszej działalności na środowisko.

grafika 17
Ikona - grafika

Skorzystaj z usługi spedycji drogowej:

Skorzystaj z naszych usług w zakresie spedycji – w całej Europie. Oferujemy także możliwość transportu poza Unię Europejską.
Kilkuletnie doświadczenie w branży, znajomość rynku transportowego oraz wykwalifikowana kadra specjalistów, sprawiają, że możemy Państwu zaoferować kompleksową usługę spedycyjną, dostosowaną do potrzeb każdego Klienta. Kontrahenci cenią nas za terminowość, szybkość, skuteczność oraz za profesjonalizm podczas świadczenia usług.

Transport na miarę Twoich oczekiwań!

Jeśli szukasz rzetelnej firmy transportowej, którą wyróżnia profesjonalizm – świetnie trafiłeś! Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, niezbędne uprawnienia i umiejętności sprzyjające realizacji zleceń.
Dysponujemy flotą przystosowaną do transportu różnego typu ładunków, a także ładunków ADR. Wszystko to sprawia, że gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów.

Transport i spedycja drogowa:

Transport i spedycja morska, kolejowa i lotnicza:

Transport i spedycja ekspresowa do 3,5 tony:

Transport i spedycja ADR, cysterny: