Spedycja lotnicza

Szybka wycena

Spedycja lotnicza – fracht lotniczy:

Spedycja lotnicza to usługa realizowana kompleksowo przez firmę transportową Lad Transport.
Największą zaletą transportu lotniczego jest oczywiście szybkość transportu. Transport lotniczy jest najszybszą opcją transportową szczególnie na dłuższych dystansach. Jest to również jeden z najbezpieczniejszych typów transportu. Co ważne jest to często wybierana forma transportu, a branża szybko się rozwija.

Jednorazowo samolot może pomieścić ok 120 ton. Cena transportu lotniczego jest uzależniona od wielkości, wagi dlatego każdy transport wyceniany jest indywidualnie.

Skontaktuj się bezpośrednio z działem specjalizującym się w spedycji

Transport i spedycja morska, lotnicza i kolejowa:

Spedycja kolejowa i sam transport kolejowy w mniejszym stopniu obciążone są warunkami atmosferycznymi, co wpływa na czas transportu.Znacznie mniejsze wahania sezonowe wpływające na ceny transportu.Wielkim plusem jest ładowność, która jest zdecydowanie większa niżeli w transporcie drogowym.Transport kolejowy jest jedną z bardziej ekologicznych form transportu.

Import i export lotniczy

Dla nas najważniejszy jest każdy klient i jego zadowolenie z transportu. Dlatego też każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie, każdy transport rozpatrujemy i przygotowujemy zgodnie z wytycznymi klienta. Zapraszamy do wyceny lub kontaktu z naszą obsługą klienta!
Obsługujemy następujące lotniska w Europie – import:

➔ Warszawa;

➔ Maastricht;

➔ Frankfurt am Main;

➔ Amsterdam;

Export realizujemy w ramach lotnisk całego świata.;

transport lotniczy ładunek

Spedycja lotnicza – oferta:

Proponujemy kompleksową obsługę spedycji lub transportu lotniczego z opcją door-to-door;

➔ transport przesyłek paletyzowanych;

➔ transport przesyłek mniejszych w temperaturze otoczenia;

➔ transport lotniczy farmaceutyków;

➔ transport towarów sezonowych wymagającej specjalnych warunków transportu, lub szybkiego dostarczenia do miejsca docelowego;

➔ ubezpieczamy przesyłki;

➔ Oferujemy transport lotniczy: standardowy, ekspresowy, w temperaturze kontrolowanej, dgr, a także transport lotniczy.

Proponujemy również transport multimodalny, gdzie transport lotniczy jest jedną z części ciągu transportowego. Dzięki zastosowaniu takiej opcji można liczyć na większe oszczędności.

Ikona - grafika

Skorzystaj z usługi spedycji lotniczej:

Usługi spedycji lotniczej realizowane przez firmę Lad Transport są w oparciu o wcześniejsze rozeznanie w jego potrzebach. Nasi spedytorzy na podstawie potrzeb klienta przygotowują odpowiednią ofertę. Skorzystaj z formularza wyceny lub zadzwoń czy napisz bezpośrednio do nas!

Transport na miarę Twoich oczekiwań!

Jeśli szukasz rzetelnej firmy transportowej, którą wyróżnia profesjonalizm – świetnie trafiłeś! Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, niezbędne uprawnienia i umiejętności sprzyjające realizacji zleceń.
Dysponujemy flotą przystosowaną do transportu różnego typu ładunków, a także ładunków ADR. Wszystko to sprawia, że gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów.

Transport i spedycja drogowa:

Transport i spedycja morska, kolejowa i lotnicza:

Transport i spedycja ekspresowa do 3,5 tony:

Transport i spedycja ADR, cysterny: