Spedycja

Firma spedycyjna oraz transportowa Lad transport - oferta:

Opierając się na doświadczeniu zatrudnianych przez nas Spedytorów i przy pomocy naszych zaufanych przewoźników organizujemy transport międzynarodowy, a także krajowy.

W ramach świadczonych przez nas usług spedycji krajowej i spedycji międzynarodowej realizujemy dostawy ładunków częściowych, jak i całopojazdowych, dostarczając je zarówno bezpośrednio, jak również do wielu miejsc załadunku i rozładunku.

Jeśli chodzi o nasze usługi w tym spedycji drogowej – realizujemy transport towarów neutralnych, a także niebezpiecznych. Niestraszny jest nam transport, gdzie wymagana jest stała, kontrolowana temperatura. Nasi specjaliści od spedycji zajmują się również organizacją transportów ponadgabarytowych.

W ofercie naszych usług znajdą Państwo spedycję kolejową, spedycję lotniczą oraz spedycję morską, co oznacza, że podejmiemy Twoje kontenery z portu czy kolejowego terminala przeładunkowego.

Czym transportujemy?

Przewozy w ramach spedycji realizujemy przy użyciu szerokiej gamy pojazdów oraz naczep, w tym:

Spedycja drogowa - czym przewozimy

naczepy typu standard „firanka” 13.6 x 2.45 x 2.7 m

naczepy typu „MEGA” 13.6 x 2.45 x 3 m

samochody ciężarowe z przyczepami „tandem” 7.7 + 7.7 / 2.45 / 3 m

naczepy niskopodwoziowe do przewozu towarów ponadgabarytowych,

wanny samowyładowcze do przewozu materiałów sypkich i płodów rolnych

naczepy kontenerowe,

chłodnie, izotermy,

busy do 3.5t DMC – również w wersji z windą.

Jak dbamy o środowisko?

Wszystkie usługi realizowane przez LAD Transport realizowane są z myślą o środowisku. Spedycja – przy planowaniu transportu na pierwszym miejscu stawiamy możliwie najniższą emisję CO2.

Pojazdy, które pracują dla nas przechodzą regularny przegląd. Posiadają dodatkowe wyposażenie – choćby inteligentne pokonywanie wzniesień, a także niezależne ogrzewanie postojowe. Istotne jest również odpowiednie planowanie tras. Nasi kierowcy są stale szkoleni, prowadzony jest ich monitoring. Stosujemy ekonomiczne opony, dbamy o ciśnienie w nich. Korzystamy wyłącznie z dobrej jakości paliw i płynów, ograniczamy do minimum szkodliwy wpływ naszej działalności na środowisko. Wszystkie nasze pojazdy spełniają europejskie normy spalania EURO 5 i EURO 6.

Transport krajowy i międzynarodowy

Skorzystaj z naszej usługi spedycji. Napisz do nas - my zajmiemy się resztą!

Nasi specjaliści rozwieją Twoje wątpliwości, odpowiedzą na pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.

Kontakt z nami