Spedycja lotnicza

Spedycja lotnicza - fracht lotniczy:

Spedycja lotnicza to usługa realizowana kompleksowo przez firmę transportową Lad Transport.
Największą zaletą transportu lotniczego jest oczywiście szybkość transportu. Transport lotniczy jest najszybszą opcją transportową szczególnie na dłuższych dystansach. Jest to również jeden z najbezpieczniejszych typów transportu. Co ważne jest to często wybierana forma transportu, a branża szybko się rozwija.

Jednorazowo samolot może pomieścić ok 120 ton. Cena transportu lotniczego jest uzależniona od wielkości, wagi dlatego każdy transport wyceniany jest indywidualnie.

Transport lotniczy realizowany może być w samolotach typu Boeing 747 – tu transport lotniczy odbywa się na paletach lotniczych. Samoloty Airbus mogą taki transport realizować za pomocą kontenerów. Prowadzimy również transport na europaletach w ramach transportu drobnicowego.

Spedycja lotnicza - oferta:

proponujemy kompleksową obsługę spedycji lub transportu lotniczego z opcją door-to-door;

transport przesyłek paletyzowanych;

transport przesyłek mniejszych w temperaturze otoczenia;

Transport lotniczy farmaceutyków;

transport towarów sezonowych wymagającej specjalnych warunków transportu, lub szybkiego dostarczenia do miejsca docelowego;

ubezpieczamy przesyłki;

Oferujemy transport lotniczy: standardowy, ekspresowy, w temperaturze kontrolowanej, dgr, a także transport lotniczy.

Proponujemy również transport multimodalny, gdzie transport lotniczy jest jedną z części ciągu transportowego. Dzięki zastosowaniu takiej opcji można liczyć na większe oszczędności.