Tel: (+48) 532 444 936 office@ladtransport.com

Transport ekspresowy busami 3,5 tony

Posiadamy szeroką flote pojazdów do transportu ekspresowego. Są to samochody z windami oraz wózkiem paletowym. Busy plandekowe, a także busy do transportu towarów w temperaturze kontrolowanej. Oferujemy najwyższej jakości usługi transportu ekspresowego w kraju oraz poza jego granicami. Transport realizujemy kompleksowo – od zapytania do rozładunku towaru, przez pełną dokumentację i ekspresowy bezpieczny transport. Nasze busy wyposażone są w GPS i są stale kontrolowane. Realizujemy transport Door to Door, Just in Time oraz ADR.

 

Zapraszamy do skorzystania z szybkiej wyceny lub do kontaktu z naszymi specjalistami.

Szybka Wycena

LAD Transport » Transport 3,5 T

Czym transportujemy?

Dysponujemy flotą pojazdów do transportu ekspresowego. Są to głównie pojazdy o DMC nieprzekraczającej 3,5 tony. Są to najczęściej busy typu plandeka. Posiadamy również busy 3,5 tony do transportu towarów wymagających kontrolowanej temperatury w transporcie. W naszej flocie znajdą Państwo również busy przygotowane do transportu ADR oraz kierowców z uprawnieniami. Busy są wyposażone w akcesoria niezbędne do sprawnego i prawidłowego załadunku a także odpowiedniego zabezpieczenia towaru. Są to między innymi winda, paleciak. Posiadamy również walizki ADR, zgodne z przepisami tablice informacyjne. Każdy pojazd wyposażony jest w GPS dzięki czemu kontrolujemy transport.

Skontaktuj sie bezpośrednio z działem specjalizującym się w transporcie drogowym.

 

Transport i spedycja ekspresowa do 3,5T:

Telefon: +48 797 944 213
E-mail: express@ladtransport.com

Jak realizujemy transport?

Krótki czas organizacji i realizacji transportu:

Wiemy, że naszym klientom zależy na czasie. Każdy transport staramy się organizować jak najszybciej to możliwe, by przygotowane towary dotarły nawet w poniżej 24 godziny do miejsca docelowego. Zapewniamy szybką wycenę i reakcję na zamówioną usługę transportową i sam transport.

Transport busami 3,5 tony bezpośrednio do celu:

Nasze transporty charakteryzują się wysoką jakością i są bezpieczne. Dzięki bezpośredniemu transportowi minimalizujemy możliwość uszkodzenia przesyłki, ponieważ po załadunku towarów na pojazd towary nie są nigdzie przeładowywane i ten sam bus dostarcza je do miejsca docelowego. To też ma znaczenie w kontekście szybkości dostarczania towaru – brak przeładunku to zyskany cenny czas.

Dostępność naszych usług:

Transport ekspresowy busami realizujemy dla klientów indywidualnych, małych przedsiębiorstw i dużych organizacji. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto potrzebuje transportu.

Śledzenie przesyłki w ramach transportu busami 3,5 tony:

Dzięki wbudowanym modułom GPS możliwe jest śledzenie położenia busa i ładunku. Na bieżąco możemy kontrolować nasz ładunek. Pozwala to ponadto na zaplanowanie odbioru przesyłki i rozładunku towaru.

Realizujemy transport na terenie Europy, ale nie tylko:

Transport ekspresowy pojazdami 3,5 tony realizujemy w ramach transportu krajowego, natomiast jego największą część stanowią przewozy towarów w Europie. Firma transportowa LADTransport realizuje również transport towarów w ramach transportu ekspresowego poza granicami Unii Europejskiej.

Natomiast nasze główne kierunki: Francja, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy, Czechy, Portugalia, Węgry, Luxemburg, Belgia, Słowacja, Austria, Szwajcaria

Co transportujemy:

LAD Transport realizuje transport z wielu branż oraz zamówienia klientów indywidualnych. Realizowaliśmy transport na targi i wystawy oraz inne wydarzenia. Współpracowaliśmy z branżami automotive, farmaceutyczną, spożywczą, metalurgiczną, komputerową oraz wiele innych. Firma transportowa LADTransport przewozi towary niebezpieczne. Ponadto flota obejmuje pojazdy do transportu w temperaturze

Transport ekspresowy ładunków o masie nieprzekraczającej 3,5 tony

Ten rodzaj przewozu towarów zalecamy nie tylko wtedy, gdy nie dysponują państwo odpowiednimi pojazdami, ale przede wszystkim w przypadku, gdy ładunek wymaga specyficznych warunków transportu. Nasz świetnie wyszkolony zespół potrafi odpowiednio zadbać zarówno o np. artykuły spożywcze, wymagające monitorowania temperatury w trakcie pokonywania całej drogi. W ramach transportu ekspresowego mogą być przewożone delikatne przedmioty, dbając o zachowanie ich w nienaruszonym stanie.

Proponujemy współpracę przedsiębiorstwom produkującym rzemieślnicze produkty na mniejszą skalę, których dowóz do klienta wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Gwarantujemy dostarczenie do odbiorcy towaru kompletnego, z zachowaniem najwyższych standardów ochrony i zabezpieczeń. Dysponujemy ubezpieczeniem OC obejmującym transportowany towar.

Transport paletowy

Transport paletowy to jeden z podstawowych sposobów na transportowanie większych i ciężkich przedmiotów. Mogą być transportowane pojedyncze sztuki na przykład silniki lub większą ilość zapakowanych towarów np w kartonach na palecie. Przy transporcie paletowym bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie towaru na palecie i właściwe załadowanie transportu. Również ważnym i ułatwiającym załadunek jest odpowiednie wyposażenie pojazdu – winda i paleciak.

W celu uzyskania szybkiej wyceny prosimy o wysłanie zapytania.

Skorzystaj z usług transportu międzynarodowego LAD Transport

Nasze usługi realizujemy na terenie całej Unii Europejskiej. W oparciu o przepisy obowiązujące na terenie UE, ze szczególną dbałością. Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści na podstawie wywiadu z klientem przygotują szczegółową ofertę. Skorzystaj z formularza wyceny lub zadzwoń czy napisz bezpośrednio do nas
Transport 3,5 T