Czym przewozimy?

Firma transportowa Lad Transport korzysta z własnych pojazdów, jak również z przewoźników kontraktowych, realizując transport krajowy.

Nie ma dla nas transportu nie do zrealizowania – staramy się realizować wszelkie potrzeby klientów w ramach drogowego transportu krajowego. Nasze usługi kierujemy do szerokiego grona odbiorców, nie tylko do firm – przyjmiemy zlecenie transportu krajowego także od osób prywatnych.

Najczęściej realizowane przez nas usługi obejmują:

transport całopojazdowy (FTL);

transport częściowy (LTL);

transport drobnicowy;

transport ekspresowy;

transport ponad normatywny;

transport ADR.

Dysponujemy pojazdami do transportu krajowego w temperaturze otoczenia, które są wyposażone w technologię załadunku górą, a także bokiem, XL code i Coilmulde – naczepa przystosowana do transportu towaru w zwojach.

Przestrzegamy norm VDI 2700, EN 12642, EN 12642 L i XL. W ramach transportu krajowego korzystamy m.in z pasów zabezpieczających ładunek, mat antypoślizgowych, a także nasze pojazdy do transportu krajowego są wyposażone w stopbary.

Terminowość

Wyróżnia nas dobra organizacja realizacji zleceń, terminowość, odpowiedzialność.

Zgodnie z zapotrzebowaniem

Transport krajowy organizujemy zgodnie z zapotrzebowaniem klientów – w dogodnym terminie, miejscu i na wspólnie ustalonych zasadach.

Zespół specjalistów

Wyróżnia nas dobry zespół specjalistów, dzięki którym to wszystko się udaje osiągnąć.

Spełniamy oczekiwania

Ofertę przygotowujemy uwzględniając wszelkie wymagania i oczekiwania klienta.

Cała Polska

Organizujemy transporty na terenie całej Polski, ale także świadczymy usługi transportu międzynarodowy oraz kabotażowy na terenie całej Europy.

Stała współpraca

Naszymi klientami w zakresie transportu krajowego są firmy realizujące stałe dostawy swoich produktów, firmy, które okazyjnie potrzebują wsparcia w logistyce transportowej, jak również osoby prywatne.

Co i jak przewozimy?

W ramach transportu krajowego drogowego przewozimy towary komercyjne.
Oczywiście transport krajowy realizowany jest w oparciu o przepisy krajowe (Dz.U. 2001 Nr 125 poz. 1371, ustawa z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym), a także w oparciu o europejskie normy EN 12640, EN 12641, EN 12642 i EN 283, które przedstawiają wytyczne dla konstrukcji pojazdu i punktów mocowania odciągowego dla jednostek ładunkowych (CTU), pojazdów i nadwozi wymiennych, ponieważ zależy nam na profesjonalnym dostarczeniu towarów do punktu docelowego. Dzięki posiadanej szerokiej wiedzy z zakresu transportu, oraz stosowaniu się do norm nie tylko polskich nasza usługa transport krajowy jest bezpieczna.
Bardzo skutecznie w możliwie najkrótszym czasie przewozimy zlecone do transportu krajowego towary.

Transport krajowy towarów w ramach Polski realizujemy w ciągu 24h od momentu załadunku towarów.

Jak dbamy o środowisko?

Posiadamy duże doświadczenie w branży transportowej. Nasi kierowcy pokonują olbrzymią liczbę kilometrów – również w ramach transportu krajowego. W związku z tym mamy świadomość, że należy odpowiednio zarządzać flotą aby zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.

Ta wiedza, pozwala nam ograniczać emisję niekorzystnych związków i zmniejszać szkody jakie dotykają nasze środowisko.

Stosowane przez nas procedury ograniczenia emisji zanieczyszczeń, opierają się na przyjętych normach opracowanych przez specjalistów z tej dziedziny.

W transporcie krajowym wykorzystujemy pojazdy z normą emisji Euro V i Euro VI. Prowadzone są regularne przeglądy techniczne floty – skupiamy się nawet na najdrobniejszych naprawach. Dbamy o redukcję pustych przebiegów. Samochody są doposażone ( inteligentne pokonywanie wzniesień, niezależne ogrzewanie postojowe). Trasy są wcześniej odpowiednio planowane. Nasi kierowcy przechodzą szkolenia i prowadzony jest ich monitoring. Korzystamy z ekonomicznych opon – często sprawdzamy w nich ciśnienie. Płyny oraz paliwa jakie stosowane są w ramach realizacji usługi transportu drogowego są wysokiej jakości. Dzięki temu każdego dnia staramy się ograniczać do minimum możliwy szkodliwy wpływ naszej pracy na środowisko.

Oferowana przez nas usługa transportu po kraju odbywa się zgodnie ze sztuką przewozu towarów.

Posiadamy niezbędne uprawnienia, a także załogę kierowców, którzy ostrożnie, bezpiecznie i terminowo przewożą wszelkie towary, które powierzysz w nasze ręce. Nie ograniczamy terytorium kursów do konkretnych województw – dojedziemy wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować. Pamiętaj również, że inną naszą usługą jest transport międzynarodowy – jeśli więc potrzebujesz dokonać przewozu towarów za granicę – możesz na nas liczyć.

Formularz kontaktowy

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.


Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją
Polityka prywatności Google i
Warunki korzystania z usługi.

Potrafimy bezpiecznie, skutecznie i szybko dotrzeć do wyznaczonego celu. Gwarantujemy, że świadczona przez nas usługa będzie najwyżej jakości. Jeśli interesuje Cię nasza oferta bądź chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat świadczonych przez nas usług, zachęcamy do kontaktu!

Nasi specjaliści rozwieją Twoje wątpliwości, odpowiedzą na pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.

Kontakt z nami