Tel: (+48) 532 444 936 office@ladtransport.com

TRANSPORT krajowy

Szybka Wycena

LAD Transport » Transport Krajowy

Czym przewozimy?

Firma transportowa Lad Transport korzysta z własnych pojazdów, jak również z przewoźników kontraktowych, realizując transport krajowy.

Nie ma dla nas transportu nie do zrealizowania – staramy się realizować wszelkie potrzeby klientów w ramach drogowego transportu krajowego. Nasze usługi kierujemy do szerokiego grona odbiorców, nie tylko do firm – przyjmiemy zlecenie transportu krajowego także od osób prywatnych.

Skontaktuj sie bezpośrednio z działem specjalizującym się w transporcie krajowym.

 

Transport i spedycja drogowa:

Telefon: +48 538 101 909
E-mail: route@ladtransport.com

Dysponujemy pojazdami do transportu krajowego w temperaturze otoczenia, które są wyposażone w technologię załadunku górą, a także bokiem, XL code i Coilmulde – naczepa przystosowana do transportu towaru w zwojach.

Przestrzegamy norm VDI 2700, EN 12642, EN 12642 L i XL. W ramach transportu krajowego korzystamy m.in z pasów zabezpieczających ładunek, mat antypoślizgowych, a także nasze pojazdy do transportu krajowego są wyposażone w stopbary.

Najczęściej realizowane przez nas usługi obejmują: 

  transport całopojazdowy (FTL);

  transport częściowy (LTL);

  transport drobnicowy;

  transport ekspresowy;

  transport ponad normatywny;

  transport ADR;

Terminowość

Wyróżnia nas dobra organizacja realizacji zleceń, terminowość, odpowiedzialność.

Zgodnie z zapotrzebowaniem

Transport krajowy organizujemy zgodnie z zapotrzebowaniem klientów – w dogodnym terminie, miejscu i na wspólnie ustalonych zasadach.

Zespół specjalistów

Wyróżnia nas dobry zespół specjalistów, dzięki którym to wszystko się udaje osiągnąć.

Cała Polska

Organizujemy transporty na terenie całej Polski, ale także świadczymy usługi transportu międzynarodowy oraz kabotażowy na terenie całej Europy.

Spełniamy oczekiwania

Ofertę przygotowujemy uwzględniając wszelkie wymagania i oczekiwania klienta.

Stała współpraca

Naszymi klientami w zakresie transportu krajowego są firmy realizujące stałe dostawy swoich produktów, firmy, które okazyjnie potrzebują wsparcia w logistyce transportowej, jak również osoby prywatne.

Co i jak przewozimy?

W ramach transportu krajowego drogowego przewozimy towary komercyjne.
Oczywiście transport krajowy realizowany jest w oparciu o przepisy krajowe (Dz.U. 2001 Nr 125 poz. 1371, ustawa z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym), a także w oparciu o europejskie normy EN 12640, EN 12641, EN 12642 i EN 283, które przedstawiają wytyczne dla konstrukcji pojazdu i punktów mocowania odciągowego dla jednostek ładunkowych (CTU), pojazdów i nadwozi wymiennych, ponieważ zależy nam na profesjonalnym dostarczeniu towarów do punktu docelowego. Dzięki posiadanej szerokiej wiedzy z zakresu transportu, oraz stosowaniu się do norm nie tylko polskich nasza usługa transport krajowy jest bezpieczna.
Bardzo skutecznie w możliwie najkrótszym czasie przewozimy zlecone do transportu krajowego towary.

Transport krajowy towarów w ramach Polski realizujemy w ciągu 24h od momentu załadunku towarów.
Poniżej wyszczególnione zostały przykładowe przepisy w niektórych krajach Unii Europejskiej

Jak dbamy o środowisko?

Przy pokonywanej przez nas liczbie kilometrów w cyklu miesięcznym, zdajemy sobie sprawę, że właściwe zarządzanie flotą zmniejsza w znacznej mierze emisję CO2.

Świadomość konsumpcji energii w pojeździe umożliwia efektywne ograniczenie emisji zanieczyszczeń i zminimalizowanie szkody , jaką odnosi nasze środowisko.

Stosowane przez nas procedury ograniczenia emisji zanieczyszczeń, opierają się na przyjętych normach opracowanych przez specjalistów z tej dziedziny.

Poprzez stosowanie pojazdów z normą emisji Euro VI , regularne przeglądy techniczne floty i najdrobniejsze naprawy, redukcję pustych przebiegów, dodatkowe wyposażenie pojazdów ( inteligentne pokonywanie wzniesień, niezależne ogrzewanie postojowe itp. ), dobre planowanie trasy przejazdu oraz dobre obliczenie czasu przejazdu, trening kierowców i ich monitoring , aż po stosowanie ekonomicznych opon i częstym sprawdzaniu w nich ciśnienia oraz stosowaniu tylko i wyłącznie dobrych jakościowo paliw i płynów, ograniczamy do minimum szkodliwy wpływ naszej działalności na środowisko.

Oferowana przez nas usługa transportu po kraju odbywa się zgodnie ze sztuką przewozu towarów.

Posiadamy niezbędne uprawnienia, a także załogę kierowców, którzy ostrożnie, bezpiecznie i terminowo przewożą wszelkie towary, które powierzysz w nasze ręce. Nie ograniczamy terytorium kursów do konkretnych województw – dojedziemy wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować. Pamiętaj również, że inną naszą usługą jest transport międzynarodowy – jeśli więc potrzebujesz dokonać przewozu towarów za granicę – możesz na nas liczyć.

LAD Transport Rafał Skrzypczyński

Adres:

ul. Sulejowska 9, 51-126 Wrocław

Email: office@ladtransport.com
Telefon: + (48) 532 444 936
Telefon: + (48) 505 705 530

Potrafimy bezpiecznie, skutecznie i szybko dotrzeć do wyznaczonego celu. Gwarantujemy, że świadczona przez nas usługa będzie najwyżej jakości. Jeśli interesuje Cię nasza oferta bądź chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat świadczonych przez nas usług, zachęcamy do kontaktu!

Nasi specjaliści rozwieją Twoje wątpliwości, odpowiedzą na pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.

Formularz kontaktowy