Transport międzynarodowy

Szybka wycena

Czym przewozimy?

Transport międzynarodowy realizujemy w oparciu o flotę własną i przewoźników kontraktowych. Główny podział dysponowaną flotą obejmuje transport ciężki pojazdami powyżej 3,5 tony DMC oraz lekki do 3,5 tony DMC. Transport międzynarodowy drogowy ciężki to zestawy z naczepami z temperaturą otoczenia oraz z temperaturą kontrolowaną. Naczepy z temperaturą otoczenia wyposażone są w technologię załadunku górą lub bokiem, XL code oraz Coilmulde. Na wyposażeniu znajdują się pasy zabezpieczające ładunek , maty przeciwpoślizgowe oraz stop bary. Naczepy z temperaturą kontrolowaną wyposażone są w technologię Multi Temperatura oraz Doppel Stock. Wszystkie ciągniki posiadają normę emisji spalin Euro 6 i wyposażone są w telematykę. Transport międzynarodowy lekki to tabor realizujący przesyłki drobnicowe i ekspresowe na terenie Europy do wagi 1200 kg. Przykładowa przestrzeń ładowana posiada wymiary 4,20 x 2,2 x 2,4 m.

Skontaktuj się bezpośrednio z działem specjalizującym się w spedycji

Transport i spedycja drogowa:

Jak widać, dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem z zakresu drogowego transportu międzynarodowego. Jesteśmy świadomi jak duże znaczenia ma odpowiednio dopasowany i przeprowadzony transport międzynarodowy dlatego dbamy o każdy drobny szczegół.
grafika 8

Rzetelność

Cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród klientów w Polsce, jak i za granicą.

grafika 6

Tempo wykonania zadania

Każde zlecenie realizowane jest zgodnie z planem i kończy się sukcesem.

grafika 20

Konkurencyjne ceny

Oferujemy Klientom najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych stawkach cenowych.

grafika 4

Przewożenie ładunków ADR

Możliwość przeowożenia ładunków niebezpiecznych ADR.

grafika 21

Pomoc z naszej strony

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Co przewozimy?

Świadczymy usługi przewozu międzynarodowego towarów komercyjnych. Dbamy aby transport drogowy międzynarodowy odbywał się z uwzględnieniem najwyższych standardów i w oparciu o przepisy regulujące transport w Unii Europejskiej – transport wewnątrzwspólnotowy, a takżę poza Unią Europejską – transport międzynarodowy.

W odpowiedzi na potrzeby użytkowników proponujemy również transport mienia przesiedleńczego (hiperłącze do podstrony z transportem mienia przesiedleńczego).

Nasi klienci realizują z nami swoje potrzeby w zakresie FTL – transport całopojazdowy międzynarodowy, LTL oraz transportu drobnicowego międzynarodowego.

Poprzez sieć naszych partnerów zapewniamy realizację odpraw celnych zarówno w Unii Europejskiej , jak i w krajach trzecich ( Ukraina, Szwajcaria, Norwegia, Rosja, Serbia ).

Na życzenie klienta do-ubezpieczamy przewożone towary.

transport międzynarodowy załadunek

Jak przewozimy?

Generalną zasadą, którą się kierujemy jest świadczenie usług drogowego transportu międzynarodowego w oparciu o konwencję CMR.

Tam, gdzie konwencja CMR nie ma zastosowania, transport międzynarodowy realizujemy w oparciu o regulacje dotyczące umów przewozu w poszczególnych krajach UE i poza UE.

Poniżej wyszczególnione zostały przykładowe przepisy w niektórych krajach Unii Europejskiej:

Transport do Niemiec:

Handelsgesetzbuch (HGB) – kodeks spółek handlowych.

Güterkraftverkehrsgesetz (GüKG) – ustawa o towarowym transporcie samochodowym.

GüKGrKabotageV – rozporządzenie w sprawie transgranicznego transportu drogowego i kabotażu.

Transport do Francji:

Dekret nr 99-269 z dnia 6 kwietnia 1999 r. – dotyczący umów przewozu.

Dekret nr 2003-1295 w dniu 26 grudnia 2003 r. – dotyczący przewozów wykonywanych przez podwykonawców.

Dekret nr 2010-389 z dnia 19 kwietnia 2010 r. – dotyczący wykonywania przewozów kabotażowych.

Code de commerce (kodeks handlowy) – regulujący niektóre aspekty związane z odpowiedzialnością przewoźnika.

Transport do Hiszpanii:

Ustawa 15/2009 z dnia 11 listopada 2009 r. o umowie przewozu (BOE 11.12.09 – LCTT).

Transport do Włoch:

Ustawy Nr 286 z dnia 21 listopada 2005 r.

Transport do Wielkiej Brytanii:

Konwencja CMR lub postanowienia umowne.

Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim dobre ceny na rynku transportu międzynarodowego, a także tempo wykonywania powierzonych zadań. Klienci chwalą także naszą rzetelność oraz niezawodność. Od konkurencji odróżnia nas ponadto szeroki wachlarz świadczonych usług, w tym możliwość przewożenia ładunków niebezpiecznych ADR. Gwarantujemy, że każde powierzone nam zadanie zostanie wykonywane z należytą starannością i z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo.
Dzięki temu cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród klientów w Polsce, jak i za granicą. Działamy na terenie całej Europy i Świata.

Jak dbamy o środowisko?

Przy pokonywanej przez nas liczbie kilometrów w cyklu miesięcznym, zdajemy sobie sprawę, że właściwe zarządzanie flotą zmniejsza w znacznej mierze emisję CO2.

Świadomość konsumpcji energii w pojeździe umożliwia efektywne ograniczenie emisji zanieczyszczeń i zminimalizowanie szkody , jaką odnosi nasze środowisko.

Stosowane przez nas procedury ograniczenia emisji zanieczyszczeń, opierają się na przyjętych normach opracowanych przez specjalistów z tej dziedziny.

Poprzez stosowanie pojazdów z normą emisji Euro VI , regularne przeglądy techniczne floty i najdrobniejsze naprawy, redukcję pustych przebiegów, dodatkowe wyposażenie pojazdów ( inteligentne pokonywanie wzniesień, niezależne ogrzewanie postojowe itp. ), dobre planowanie trasy przejazdu oraz dobre obliczenie czasu przejazdu, trening kierowców i ich monitoring , aż po stosowanie ekonomicznych opon i częstym sprawdzaniu w nich ciśnienia oraz stosowaniu tylko i wyłącznie dobrych jakościowo paliw i płynów, ograniczamy do minimum szkodliwy wpływ naszej działalności na środowisko.

grafika 17

Świadczymy usługi transportu międzynarodowego:

grafika 5

Skutecznie

Potrafimy skutecznie, bezpiecznie i rzetelnie dotrzeć do wyznaczonego celu.

grafika 13

Profesjonalnie

Nasza kadra jest w stałym kontakcie z kierowcami, gwarantując bezpieczeństwo towarów.

grafika 9

Bezpiecznie

Troszczymy się także o ciągłe podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych przez nas kierowców.

magazyn
Potrafimy bezpiecznie, skutecznie i szybko dotrzeć do wyznaczonego celu. Gwarantujemy, że świadczona przez nas usługa będzie najwyżej jakości. Jeśli interesuje Cię nasza oferta bądź chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat świadczonych przez nas usług, zachęcamy do kontaktu!

Nasi specjaliści rozwieją Twoje wątpliwości, odpowiedzą na pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

Transport na miarę Twoich oczekiwań!

Jeśli szukasz rzetelnej firmy transportowej, którą wyróżnia profesjonalizm – świetnie trafiłeś! Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, niezbędne uprawnienia i umiejętności sprzyjające realizacji zleceń.
Dysponujemy flotą przystosowaną do transportu różnego typu ładunków, a także ładunków ADR. Wszystko to sprawia, że gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów.

Transport i spedycja drogowa:

Transport i spedycja morska, kolejowa i lotnicza:

Transport i spedycja ekspresowa do 3,5 tony:

Transport i spedycja ADR, cysterny: