Transport z Chin

Transport z Chin i transport do Chin. Skorzystaj z formularza wyceny i zleć transport ładunku. Nasi eksperci z zakresu spedycji i logistyki dobiorą odpowiednią usługę. Transport z i do Chin cieszy się coraz to większą popularnością ze względu na ceny produktów, ale i rosnącą jakość produktów.

Transport z Chin - czym transportujemy?

Transport z chin jest realizowany za pomocą kilku popularnych środków, z których zlecający transport z i do Chin korzystają. Jedną z najczęstszych metod jest transport lotniczy.

Transport lotniczy do Chin:

Jest to sposób wybierany najczęściej przez osoby, które oczekują że towar zostanie ekspresowo przetransportowany do miejsca docelowego. Transport lotniczy z Chin jest realizowany w przypadku towarów wymagających szybkiego transportu – np produkty spożywcze. Organizujemy w pełni transport lotniczy więc nie przejmujesz się formalnościami – załatwiamy wszystko. Czas realizacji transportu z Chin to od 1 do 3 dni. Zapraszam do kontaktu z LAD Transport – zajmiemy się logistyką takiego transportu.

transport lotniczy do chin
Transport kontenerowy do chin

Transport morski do Chin:

Transport morski z Chin podobnie jak transport lotniczy warto realizować przy udziale firmy logistycznej lub spedycyjnej. Ma to duże zalety szczególnie jeżeli nie masz dużego doświadczenia w transporcie z Chin. firma logistyczna w takim wypadku realizuje wszelkie formalności, czym sam się nie musisz przejmować.

Transport morski z Chin do Polski realizujemy do portu Gdańsk i Gdynia. Czas realizacji takiego transportu jest różny – najczęściej jest to od około 4 do 6 tygodni. Realizujemy wszelkie formalności związane z cleniem towaru.

Istnieje możliwość zrealizowania transportu FCL (Full Container Load). Można również zrealizować transport koleją z Chin w temperaturze kontrolowanej - czyli innymi słowy transportu chłodniczego.

Transport kolejowy do Chin:

transport kolejowy do chin
Od niedawna pojawiła się kolejna opcja transportowa. Wcześniej transport do Chin był ograniczony do drogi morskiej lub lotniczej. Aktualnie otwarto połączenia Chin z Polską za pomocą kolei. Transport kolejowy wydaje się być idealnym rozwiązaniem ponieważ czas transportu kolejowego z chin jest krótszy niż w przypadku transportu morskiego, a do tego jego cena jest niewiele wyższa niż przy transporcie morskim. Pierwsze uruchomione połączenie to Syczuan - Łódź. Przewidywany czas transportu to ok dwa tygodnie. Kolejnym otwartym połączeniem jest Suzhou Zachód - Warszawa.
Transport kolejowy jest bezpieczny z kilku powodów. Na wagonach znajdują się lokalizatory GPS, co powoduje że można trackować przesyłkę. Przesyłki realizowane są w ramach linii bezpośrednich co gwarantuje zminimalizowaną liczbę przeładunków. Należy pamiętać o różnym rozstawie torów. Realizujemy usługi “Door to door”.
Potrafimy bezpiecznie, skutecznie i szybko dotrzeć do wyznaczonego celu. Gwarantujemy, że świadczona przez nas usługa będzie najwyżej jakości. Jeśli interesuje Cię nasza oferta bądź chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat świadczonych przez nas usług, zachęcamy do kontaktu!

Nasi specjaliści rozwieją Twoje wątpliwości, odpowiedzą na pytania i doradzą najlepsze rozwiązanie.

Kontakt z nami