Transport z i do Chin

T

Transport z Chin i transport do Chin. Skorzystaj z formularza wyceny i zleć transport ładunku. Nasi eksperci z zakresu spedycji i logistyki dobiorą odpowiednią usługę. Transport z i do Chin cieszy się coraz to większą popularnością ze względu na ceny produktów, ale i rosnącą jakość produktów.

Transport z Chin - czym transportujemy?

Transport z chin jest realizowany za pomocą kilku popularnych środków, z których zlecający transport z i do Chin korzystają. Wyróżnić możemy trzy główne środki transportu z chin wykorzystywane w imporcie towarów, jest to z pewnością jeden z najczęściej stosowanych, czyli transport morski, najszybszy czyli transport lotniczy, oraz transport kolejowy. W przypadku transportu morskiego i kolejowego z chin, najczęściej wykorzystuje się kontenery.

 

Poniżej pokrótce opisane zostaną poszczególne środki transportu.

Skontaktuj sie bezpośrednio z działem specjalizującym się w transporcie lotniczym morskim i kolejowym

Transport morski, lotniczy, kolejowy z chin:

Transport lotniczy z i do Chin:

Jest to często wybierany środek transportu przez osoby, które oczekują że towar zostanie ekspresowo przetransportowany do miejsca docelowego. Transport lotniczy z Chin jest realizowany w przypadku towarów wymagających szybkiego transportu – np produkty spożywcze. Organizujemy w pełni transport lotniczy więc nie przejmujesz się formalnościami – załatwiamy wszystko. Czas realizacji transportu z Chin to od 1 do 3 dni. Zapraszam do kontaktu z LAD Transport  – zajmiemy się logistyką takiego transportu.

Transport morski z i do Chin:

Transport morski z Chin podobnie jak transport lotniczy warto realizować przy udziale firmy logistycznej lub spedycyjnej. Ma to duże zalety szczególnie jeżeli nie masz dużego doświadczenia w transporcie z Chin. firma logistyczna w takim wypadku realizuje wszelkie formalności, czym sam się nie musisz przejmować.

Transport morski z Chin do Polski realizujemy do portu Gdańsk i Gdynia. Czas realizacji takiego transportu jest różny – najczęściej jest to od około 4 do 6 tygodni. Realizujemy wszelkie formalności związane z cleniem towaru.

Transport kolejowy z i do Chin:

Od niedawna pojawiła się kolejna opcja transportowa. Wcześniej transport do Chin był ograniczony do drogi morskiej lub lotniczej. Aktualnie otwarto połączenia Chin z Polską za pomocą kolei. Transport kolejowy wydaje się być idealnym rozwiązaniem ponieważ czas transportu kolejowego z chin jest krótszy niż w przypadku transportu morskiego, a do tego jego cena jest niewiele wyższa niż przy transporcie morskim. Pierwsze uruchomione połączenie to Syczuan – Łódź. Przewidywany czas transportu to ok dwa tygodnie. Kolejnym otwartym połączeniem jest  Suzhou Zachód – Warszawa. 

Istnieje możliwość zrealizowania transportu FCL (Full Container Load). Można również zrealizować transport koleją z Chin w temperaturze kontrolowanej – czyli innymi słowy transportu chłodniczego.

Transport kolejowy jest bezpieczny z kilku powodów. Na wagonach znajdują się lokalizatory GPS, co powoduje że można trackować przesyłkę. Przesyłki realizowane są w ramach linii bezpośrednich co gwarantuje zminimalizowaną liczbę przeładunków. Należy pamiętać o różnym rozstawie torów. Realizujemy usługi “Door to door” 

LAD Transport - dokąd jeździmy?

LADTransport realizuje transport na całym świecie. Do zakresu usług zaliczyć można między innymi transport krajowy, z podziałem na ekspresowy, FTL i LTL, a także transport morski, kolejowy, lotniczy. Zapraszamy do współpracy firmy a także klientów indywidualnych.

mapa transport

Transport na miarę Twoich oczekiwań!

Jeśli szukasz rzetelnej firmy transportowej, którą wyróżnia profesjonalizm – świetnie trafiłeś! Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, niezbędne uprawnienia i umiejętności sprzyjające realizacji zleceń.
Dysponujemy flotą przystosowaną do transportu różnego typu ładunków, a także ładunków ADR. Wszystko to sprawia, że gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów.

Transport i spedycja drogowa:

Transport i spedycja morska, kolejowa i lotnicza:

Transport i spedycja ekspresowa do 3,5 tony:

Transport i spedycja ADR, cysterny: